Tour de Vörå 2 31.1.2018 Hellnäs

L Ä H T Ö L I S T A

© Vörå IF

Kilpailun sarjat: D06; H06; D08; H08; D10; H10; MOTION; D12; H12; D14; H14; D16
; H16

D06 Naiset 6 vuotta 0.4 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

    1.30            D06        501  V                       F
    2.00            D06        502  V                       F
    2.30            D06        503  V                       F
    3.00            D06        504  V                       F
    3.30            D06        505  Ellen Ehrs              Vörå IF
    4.00            D06        506  Nelly Ståhlberg         Oravais IF
    4.30            D06        507  Elvira Ohlis            Vörå IF
    5.00            D06        508  Mirella Bagge           Vörå IF
    5.30            D06        509  Livia Berglund          Vörå IF
    6.00            D06        510  Annie Kullman           Vörå IF
Sarjaluettelo

H06 Miehet 6 vuotta 0.4 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

    7.30            H06        513  V                       F
    8.00            H06        514  V                       F
    8.30            H06        515  V                       F
    9.00            H06        516  V                       F
    9.30            H06        517  Otto Bergman            Vörå IF
   10.00            H06        518  Arne Peth               Annan
   10.30            H06        519  Einar Staffans          Vörå IF
   11.00            H06        520  Ville Andersson         Oravais IF
   11.30            H06        521  Leo Back                Vörå IF
   12.00            H06        522  Ivan Staritsyn          Maxmo SK
   12.30            H06        523  Theo Rosenberg          Vörå IF
   13.00            H06        524  Melwin Långs            Oravais IF
   13.30            H06        525  Noel Rosenberg          Vörå IF
   14.00            H06        526  Arwid Lindholm          Oravais IF
   14.30            H06        527  Emil Haldin             Vörå IF
   15.00            H06        528  Edwin Lindholm          Oravais IF
   15.30            H06        529  Elis Wik                Vörå IF
   16.00            H06        530  Adrian Eklund           Vörå IF
   16.30            H06        531  Aaron Stenmark          Oravais IF
   17.00            H06        532  Tim Björk               Vörå IF
Sarjaluettelo

D08 Naiset 8 vuotta 1 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

   18.30            D08        535  V                       F
   19.00            D08        536  V                       F
   19.30            D08        537  V                       F
   20.00            D08        538  V                       F
   20.30            D08        539  Signe Sjöberg           Vörå IF
   21.00            D08        540  Ramona Södergård        Vörå IF
   21.30            D08        541  Evelina skott           Annan
   22.00            D08        542  Elin Björk              Vörå IF
   22.30            D08        543  Saga Marke'n            Oravais IF
   23.00            D08        544  Melina Södergård        Vörå IF
   23.30            D08        545  Vanessa Stenmark        Oravais IF
   24.00            D08        546  Lina Holmgren           Maxmo SK
   24.30            D08        547  Iina Häggman            Vörå IF
   25.00            D08        548  Maya Karlsson           Oravais IF
   25.30            D08        549  Veera Salokangas        Vörå IF
   26.00            D08        550  Natalie Eklund          Vörå IF
   26.30            D08        551  Ida Ehrs                Vörå IF
   27.00            D08        552  Erinna Bagge            Vörå IF
Sarjaluettelo

H08 Miehet 8 vuotta 1 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

   28.30            H08        555  V                       F
   29.00            H08        556  V                       F
   29.30            H08        557  V                       F
   30.00            H08        558  V                       F
   30.30            H08        559  Walter Ohlis            Vörå IF
   31.00            H08        560  Alf Hartvik             Oravais IF
   31.30            H08        561  Kevin Nordstedt         Vörå IF
   32.00            H08        562  Walter Lindholm         Oravais IF
   32.30            H08        563  Leo Käldman             Oravais IF
   33.00            H08        564  Theo Norrlin            Oravais IF
   33.30            H08        565  Alex Hermans            Oravais IF
   34.00            H08        566  Noah Ståhlberg          Oravais IF
   34.30            H08        567  Alvar Berglund          Vörå IF
   35.00            H08        568  Alexander Österberg     Oravais IF
   35.30            H08        569  Arttu Taipale           Oravais IF
   36.00            H08        570  Kaarlo Lejon            Vörå IF
   36.30            H08        571  Theo Österberg          Oravais IF
Sarjaluettelo

D10 Naiset 10 vuotta 2 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

   38.00            D10        574  V                       F
   38.30            D10        575  V                       F
   39.00            D10        576  V                       F
   39.30            D10        577  V                       F
   40.00            D10        578  Wilma Karlsson          Oravais IF
   40.30            D10        579  Wilma Jåfs              Oravais IF
   41.00            D10        580  Erika Renvall           Oravais IF
   41.30            D10        581  Fanny Långs             Oravais IF
   42.00            D10        582  Tilde Jåfs              Oravais IF
   42.30            D10        583  Tindra Eriksson         Oravais IF
   43.00            D10        584  Telma Eriksson          Oravais IF
   43.30            D10        585  Agnes Berglund          Vörå IF
   44.00            D10        586  Eveliina Andersson      Oravais IF
   44.30            D10        587  Sofia Staritsyna        Maxmo SK
   45.00            D10        588  Jenny Östman            Oravais IF
   45.30            D10        589  Matilda Hermans         Oravais IF
   46.00            D10        590  Winnie Marke'n          Oravais IF
   46.30            D10        591  Stella Norrlin          Oravais IF
   47.00            D10        592  Marissa Stenmark        Oravais IF
   47.30            D10        593  Iza Hartvik             Oravais IF
   48.00            D10        594  Lovisa Öling            Oravais IF
Sarjaluettelo

H10 Miehet 10 vuotta 2 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

   49.30            H10        597  V                       F
   50.00            H10        598  V                       F
   50.30            H10        599  V                       F
   51.00            H10        600  V                       F
   51.30            H10        601  Valdemar Widd           Vörå IF
   52.00            H10        602  Rasmus Granholm         Maxmo SK
   52.30            H10        603  Axel Grön               Vörå IF
   53.00            H10        604  Rasmus Granholm         Maxmo SK
   53.30            H10        605  Walter Källbacka        Vörå IF
   54.00            H10        606  Melwin Bergman          Oravais IF
   54.30            H10        607  Hugo Sjöberg            Maxmo SK
   55.00            H10        608  Aron Holmström          Oravais IF
   55.30            H10        609  Linus Back              Vörå IF
Sarjaluettelo

MOTION M Motionsmix 2 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

   57.00            MOTION M   612  Melia Käldman           Oravais IF
   57.30            MOTION M   613  Samantha Bergman        Oravais IF
Sarjaluettelo

D12 Naiset 12 vuotta 3 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

   59.00            D12        616  V                       F
   59.30            D12        617  V                       F
 1.00.00            D12        618  V                       F
 1.00.30            D12        619  Jessica Renvall         Oravais IF
 1.01.00            D12        620  Kajsa Back              Vörå IF
 1.01.30            D12        621  Maria Petrova           Maxmo SK
 1.02.00            D12        622  Emilia Österberg        Oravais IF
 1.02.30            D12        623  Ida Kastus              Vörå IF
 1.03.00            D12        624  Madelén Penttinen       Oravais IF
 1.03.30            D12        625  Elsa Thors              Vörå IF
 1.04.00            D12        626  Linn Österberg          Oravais IF
 1.04.30            D12        627  Emma Backlund           Vörå IF
Sarjaluettelo

H12 Miehet 12 vuotta 3 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

 1.06.00            H12        630  V                       F
 1.06.30            H12        631  V                       F
 1.07.00            H12        632  V                       F
 1.07.30            H12        633  joel kastus             Vörå IF
 1.08.00            H12        634  Jimi Östman             Oravais IF
 1.08.30            H12        635  Hampus Berglund         Vörå IF
 1.09.00            H12        636  Elias Ehrs              Vörå IF
 1.09.30            H12        637  Albin Berglund          Vörå IF
 1.10.00            H12        638  Iivar Häggman           Vörå IF
 1.10.30            H12        639  Matts Södergård         Vörå IF
Sarjaluettelo

D14 Naiset 14 vuotta 4 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

 1.12.00            D14        642  V                       F
 1.12.30            D14        643  V                       F
 1.13.00            D14        644  V                       F
 1.13.30            D14        645  Alva Thors              Vörå IF
 1.14.00            D14        646  Felicia Granholm        Maxmo SK
 1.14.30            D14        647  Amanda backlund         Vörå IF
 1.15.00            D14        648  Antonia Widd            Vörå IF
 1.15.30            D14        649  Amanda backlund         Vörå IF
 1.16.00            D14        650  Alina Grön              Vörå IF
 1.16.30            D14        651  Tindra Jansson          Vörå IF
Sarjaluettelo

H14 Miehet 14 vuotta 4 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

 1.18.00            H14        654  V                       F
 1.18.30            H14        655  V                       F
 1.19.00            H14        656  V                       F
 1.19.30            H14        657  Hugo Back               Vörå IF
 1.20.00            H14        658  William Holmström       Oravais IF
 1.20.30            H14        659  Jakob Ehrs              Vörå IF
 1.21.00            H14        660  Jesper Bergström        Vörå IF
Sarjaluettelo

D16 Naiset 16 vuotta 5 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

 1.22.30            D16        663  V                       F
 1.23.00            D16        664  V                       F
 1.23.30            D16        665  V                       F
 1.24.00            D16        666  Evelina Österberg       Oravais IF
 1.24.30            D16        667  Linnea Källbacka        Vörå IF
Sarjaluettelo

H16 Miehet 16 vuotta 5 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

 1.26.00            H16        670  V                       F
 1.26.30            H16        671  V                       F
 1.27.00            H16        672  V                       F
 1.27.30            H16        673  Ivar Thors              Vörå IF
 1.28.00            H16        674  Leonard Mark'en         Oravais IF
 1.28.30            H16        675  Aaron Häggman           Vörå IF
 1.29.00            H16        676  William Back            Oravais IF
Sarjaluettelo